Auzef 2. Dönem Vize soru ve cevapları | İstanbul Üniversitesi Auzef Coğrafya
ana sayfa > Genel > Auzef 2. Dönem Vize soru ve cevapları

Auzef 2. Dönem Vize soru ve cevapları

Çarşamba, 11 Nis 2012 yorum ekle yorumlara git Okunma: 3.608

Bu dönem her arkadaşımızın vize sınavları harika geçeceğe benziyor.İlk dönem haksızlık olur düşüncesiyle karşı çıktığımız vizelerde yardımlaşma, bu dönem neredeyse bütün öğrenci dostlarımız ilgilendikleri için ve sorumsuz, düzensiz bir fakülte ve yetkilileri olması nedeniyle, en azından kendi adıma (zeki) , bu dönem vizelerde paylaşmayı destekliyorum.
Bu yazımı vize sınavlarından önce yazmak ve vize sınavı esnasında tüm soru cevapları toplayıp, burada yayınlamayı planlamıştım fakat işimden ve özel sebeplerden dolayı bu dediğimi yapamadım.
Fakat görüyorum ki, amacı sadece para toplamak olan, hiç bir öğrencinin sorunlarının umurlarında olmadığı bir fakülte, maalesef bu tür yardımlaşmalara göz yumuyor, bu durumda da bunu yapmak mübah oluyor.
Şimdi grup isimlerini buradan verip, o grubu açan değerli arkadaşları açığa çıkarmak istemiyorum.Lütfen ulaşabildiğiniz tüm arkadaşlara ulaşın ve bu yardımlaşmadan herkesin yararlanmasını sağlayın, finallerde her koyun kendi bacağından asılacaktır zaten.Siz 3056 öğrencinin vizelerini başarıyla geçirmelerini sağlayın.Bu sorumsuz fakülte yöneticilerine müstahaktır.Sanmıyorum ki umurlarında olsun..Ki yakalanmadıkça, KOPYA SERBESTTİR.
Sakın 100 alırsam dikkat çekerim, arkadaşımla aynı soru cevapları alırsam, dikkat çekerim diye düşünmeyin.En doğru cevapları bulunca, korkmadan grup halinde yapın..
Vizeleri tekrar edemezler, etseler bile fakültelerde vize yapamazlar.Bunu “BECEREMEZLER“.
Neden bu kadar eminim;
Biz, hocam bu şekilde ders çalışamıyoruz, bize kitap dağıtın dediğimizde, bu okula kayıt olurken, “şartlar belliydi, kitap dağıtılmayacaktır” diyorlar.Evet madem kurallar değişmiyor, vizeler internet üzerinde, bulunduğumuz evde, olacaktır.Herkes bunun için kişisel bilgisayar ve internet paketi satın aldı.Bu vizeler değişmez..
Sizden tek ricam, kişileri bu yardımlaşmadan uzakta tutmayın ki, haksızlık öğrenciye değil, fakülteye olsun..Her öğrenci vizelerde yardım almayı hakediyor.Kimse dönem tekrarı etmesin, bu para çarkı fakülte adına fazla dönmesin..
Finallerde de ortak çalışmanız dileğiyle, hoşçakalın..


Benzer yazılar  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok


Kapat !